Četvrtak, 24 Travanj 2014 12:35

Uspjesi učenika Srednje škole Dragutin Stražimir na županijskim i državnim natjecanjima

Učenici Srednje škole Dragutin Stražimir i ove su školske godine ostvarili više nego odlične rezultate na županijskim i državnim natjecanjima.


Područja natjecanja, učenici te njihovi uspjesi:


Županijsko natjecanje iz matematike                        Ana Mrvčić, 2.g                                 3. mjesto 
                                                                                  Dominik Žigrović, 4.g1 razreda         2. mjesto, (pozvan na državno natjecanje na kojem

                                                                                                                                                                              je osvojio 11. mjesto)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika                Filip Tomurad, 2g                              1. mjesto

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Državno natjecanje iz biologije sa svojim

 znanstveno istraživačkim radom 

„Brojnost pjegavog daždevnjaka

na području Sv.I.Zeline“                                             Marija Komljen, 4.g2 razreda

                                                                                  Karlo Crneković, 4g2 razreda            3. mjesto prema bodovnoj ljestvici,

                                                                                                                                            a 2. mjesto prema rangu jer 1. mjesta nije bilo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Županijsko natjecanje iz biologije                              Luka Antolković, 4g2 razreda            3. mjesto

                                                                                   Tereza Novak, 1.g2 razreda              3. mjesto

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Županijsko natjecanje iz kemije                                 Luka Antolković, 4g2 razreda            3. mjesto

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Županijsko natjecanje iz vjeronauka-

Vjeronaučna olimpijada s temom

Katolička crkva i znanost                                            Tereza Novak, 1g2 razreda
                                                                                    Silvija Skočak, 2g                               2. mjesto
                                                                                    Ivana Vnučec, 3g
                                                                                    Ana Mrvčić 2g

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                                     
Županijsko natjecanje iz povijesti                              Iva Kušec, 2.g                                       1. mjesto
                                                                                  Tereza Novak,  1.g2 razreda                 2. mjesto
                                                                                  Nikolina Kolarić,1.g2 razreda                 3. mjesto

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Županijsko natjecanje „Lidrano 2014.“                     Karlo Crneković, 4.g2 razreda                1. mjesto

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika                Petra Bukovec, 3.g1 razreda                  2. mjesto

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Natječaj časopisa „Kaj“                                             Ivana Poldrugač, 3.g2 razreda            Njezin je literarni rad izabran među

                                                                                                                                                velikim brojem literarnih radova te

                                                                                                                                                objavljen u časopisu „Kaj“

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Međužupanijsko natjecanje Crvenog križa             Učenice 3.g1 razreda:
                                                                                        Ivana Škarec
                                                                                        Vlatka Trglačnik                                       2. mjesto
                                                                                        Lucija Šaško
                                                                                        Mateja Majcen
                                                                                        Vesna Kašaj
                                                                                        Petra Bukovec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Državno natjecanje iz rukometa                              Katarina Antolković, 3.g1 razreda
                                                                                Antonija Antolković, 4.g1 razreda
                                                                                Jelena Čosić, 1.g1 razreda
                                                                                Ana Čosić, 3.g1 razreda
                                                                                Monika Grošinić, 1.g1 razreda                            Plasman
                                                                                Karla Žigrović, 3.g1 razreda
                                                                                Suzana Jurić, 1.g1 razreda
                                                                                Lavinija Latin, 1.g1 razreda
                                                                                Tajana Podolski, 3.g1 razreda
                                                                                Magdalena Žigrović, 3.g1 razreda
                                                                                Dora Žigrović, 3.g1 razreda
                                                                                Mihaela Hadrović, 1.g1 razreda

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Županijsko natjecanje

u disciplini skok u dalj                                               Luka Stojić, 2.b                                               1. mjesto

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Županijsko natjecanje

u disciplini trčanje na 400 m                                     Ivica Potočki, 3.p                                             1. mjesto

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Škola će sve učenike koji su postigli izuzetne rezultate nagraditi posebnom nagradom, izletom u Vukovar i Đakovo te 4.g2 razred jer se pokazao najboljim razredom na kraju prošle školske godine.

Čestitamo uspješnim učenicima te naravno, njihovim mentorima:


Carmen Vunić, prof. biologije i kemije
Orjana Radanović, prof. hrvatskog jezika
Ljiljana Đerek, prof. hrvatskog jezika
Marina Žilavec, prof. hrvatskog jezika
Božidar Pecak, prog. matematike
Vesna Grošinić, prof. engleskog jezika
Snježana Rukavina, prof. vjeronauka
Jasna Crneković, prof. povijesti
Marina Bedeković, prof. biologije
Jasna Kus, prof. TZK
Dragutin Bunčić, prof. TZK

Pročitano 2002 puta

O Zelini | Ustroj | Pristup informacijama | Korisni linkovi | Kontakt

© 2008-2016. Sva prava pridržana. Grad Sveti Ivan Zelina